logo

O projektu

O projektu

Náš projekt Tip Aréna byl pro vás dlouho připravován a procházel různými vývoji, až do naší finální podoby, kterou vám nyní nabízíme. Dlouholeté zkušenosti se sázením a se sázkovými kancelářemi nás přivedly k názoru, že více hlav více ví a vhodně zvolenou strategií a disciplínou se dají vydělat skvělé peníze. Možnost nahlížet do tipů expertů, kteří mají sledování sportů jako denní chleba, bude pro vás velkou výhodou a může vám přinést slušné peníze, pokud se jimi budete řídit. Navíc poradit se a získat cenné informace o zápase je někdy klíčové pro rozhodnutí, zda si daný zápas vybrat do tiketu a eliminovat tak riziko prohry. 
Tiparena Team

    Tip Aréna není ve srovnání s jinými portály dítětem sázkových kanceláří, které si tak dělají reklamu, ale opravdovým tipérským projektem, který vám nenabídne jen selekci desítek zápasů vybraných na základě statistik. Statistiky jsou jen jednou složkou v rozhodování zda daný zápas vsadit či ne. Takže známe mnoho případů ,kdy právě zápas první s posledním v tabulce nedopadne díky špatným informacím a domněnkou, že nejlepší tým nemůže prohrát. Tip Aréna nenabízí neověřené tipy, které by mohli vyjít, ale nabízí přesný soubor zápasů,  které máte vsadit. Vše je měřitelné a jasně definované. ROI index jednoznačně ukazuje, kolik peněz jsme vám přinesli za posledních 30 tiketů. V privátní zóně je možnost se podívat více do historie a ukazovat si statistiky našich i vašich úspěchů za kalendářní rok, či za posledních 14 dní.

    Doufáme, že si získáme Vaši důvěru a stanete se našimi členy. Určitě to není levná záležitost, protože žijeme ve světě informací, které prostě nejsou zadarmo. Nicméně peníze se Vám několikanásobně vrátí a určitě budete spokojeni s výsledky, které to přinese. 

    Další informace Vám můžeme poskytnout pokud nás budete kontaktovat na emailu  případně vyplňte kontaktní formulář.