logo

Nejnovější info

-

Analýzy dnešních zápasů

Author: Miki

Mladá Boleslav-Ústí nad Labem tip 1 9/10
Nevěřím, že by ústečtí Lvi něco uhráli. Rozdíl je pořád velký a Boleslav je zkušené mužstvo, které úspěšně zvládá baráže. Dívejte se na ČT4 a dáte mi za pravdu.

Švédsko-Německo tip 1 8/10
Euro Challenge vychází a Švédi mají lepší kádr...

Trutnov-Valosun Brno tip 1 7/10
Kara vyhraje, přeci jenom rozhodne domácí prostředí i ty Strakonice mě lákají, ale vybral jsem Trutnov

Mons - Charleroi tip2 9/10
Včera jsem to studoval a Charleloi jsou někde jinde..

a ještě házená Savehof tutovka, které dávám 9/10-

22. kolo fotbalové Gambrinus ligy tipujeme s Alešem Javůrkem

Author: Řízek

Aleš Javůrek.jpg

Bývalý fotbalista Hradce Králové Aleš Javůrek není notorický sázkař, ale přesto jsme tuto fotbalovou legendu, která kopala za Hradec Králové a České Budějovice oslovili o jeho tipy. Tiket, který by jste vsadili s Alešem za 100 Kč, znamená výhru 94500 Kč a za to už to stojí.

-

Review Španělsko-Česko

Author: TipAréna

tiparena-4ikony-page1.jpg

Španělsko s námi mělo problémy, nakonec se našim stala osudným pasivita a neschopnost držet míč. Nezasloužili jsme si ani remízu a nechápeme, jak Rezek mohl udělat tak špatný skluz a trefit Iniestu.Konec Michala Bílka u reprezentace se blíží ke konci a uvítal bych lepší taktiku než byla aplikována v Granadě.Lepší prohrát 3:0 a hrát fotbal než odnést si výsledek 2:1 a hrát antifotbal.

-

Florbalové semifinále

Author: Řízek

vitkovice_brno2-345x250.jpg

Florbalové semifinále se bude hrát ve dvou městech a to v Praze a v Ostravě. Z čehož vyplívá, že nás čeká finále Čechy Morava, máme se tedy na co těšit, ale nejprve tu máme semifinále.
Tatran Střešovice - Chodov - V této sezóně oba celky na své palubovce vyhrály. Myslím, že tomu bude i první zápasy na domácím hřišti a tím Střešovice získají psychickou pohodu. Velkým otazníkem je jak hodně pomůže týmu z Jižního Města nejzkušenější florbalista Radim Cepek. K Tatranu se vrátil po zahraniční misy Tomáš Kafka, který svým bývalým hráčům zcela jistě pomůže na střídačce. Tady bych viděl vítěze Tatran Střešovice 65% důvěra.
FBC Ostrava - Vítkovice - Ostravské semifinále, tak na to se určitě těší celá Ostrava, která touto semifinálovou dvojící bude žít. FBC má za sebou docela snadný postup nad Libercem, proto můžou být v lepší psychické pohodě. Vítkovice postoupili s odřenýma ušima a to jim ještě napomohlo Brno samo díky administrativní chybě. Čekám zde nejvyrovnanější souboj z kterého vzejde vítězně FBC Ostrava, která dokázala vyhrát 2 krát i v sezóně. Zde je důvěra 90%

-

21. kolo fotbalové Gambrinus ligy tipuje Jiří Poděbradský

Author: Řízek

Jiri Podebradsky.jpg

Tipy na 21. kolo fotbalové ligy dodal obránce FC Hradce Králové Jiří Poděbradský.
Sparta - Brno tip 1, pokud se chtějí pražané udržet na dosah vedoucí Plzně nesmějí doma zaváhat....

-

Startuje florbalové Play off

Author: Řízek

sparta_pardubice-351x250.jpg

Florbalové boje o medaile vrcholí. Čtvrtfinálové dvojice tvoří:
Tatran Střešovice - SSK Future - zde je jasným favoritem několikanásobný mistr ze Střešovic. Navíc Future se bude muset obejít bez šikovných juniorů Miroslav Mayer nebo Jan Natov, kteří budou na play off v juniorce. Tady je 95 % tip na Tatran Střešovice........

-

Dnes končí registrace členů zdarma

Author: TipArena Team

1295531007_kopetestatusmessage.png

Dnes končí možnost registrovat se zdarma, děkujeme všem co se registrovali a doufáme že si členství prodloužíte až vám vyprší, což u některých může být až začátkem dubna, a když ne tak se k nám alespoň budete vracet pro inspiraci občas totiž dáváme některé analýzy veřejně.

-

Preview: Tennis Challenger, Wta Tour, Tennis BNP Paribas

Author: TipArena

1293123387_Tennis_Ball.png

Připravili jsme pro vás preview pondělních a úterních zápasů z tenisových turnajů Cherbourg, Dallas, Salinas, Monterrey, New York Exhibition.

-

Weekend Tour Ticket 5

Author: TipArena Team

1295690841_ticket1-.png

Přinášíme další kolo víkendového tiketu, kde si můžete vybrat vhodné zápasy pro vaše tikety. Tiket sestavoval náš Expert team a berte ho jako doporučení od nich. Naše tikety dne mají samozřejmě větší prioritu. Zkuste vybrat ty správné zápasy.
Tentokrát skvělý kurs 34,34 dáváme mu hodně šancí.......

-

Weekend Tour Ticket 4

Author: TipArena Team

1295690841_ticket1-.png

Přinášíme další kolo víkendového tiketu, kde si můžete vybrat vhodné zápasy pro vaše tikety. Tiket sestavoval náš Expert team a berte ho jako doporučení od nich. Naše tikety dne mají samozřejmě větší prioritu. Zkuste vybrat ty správné zápasy.

-

Souhrn sázkařského týdne

Author: TipArena

1293123767_Compass.png

Tak opět je zde rubrika na čem se dalo vydělat. Zaměříme se na tenis. Proběhly 3 velké turnaje ATP, 3 Challengery a v závěru týdne ženský FED CUP. Hned na začátku týdne TipArena vsadila na 4 hráče Berrer, Tomic, Hernych a Kavčič.Kurz byl velice dobrý 2.67 a taky tiket vyšel. Největší drama však přichystal Jan Hernych. S Duckworhtem prohrával 36 14 a 1540 při svém podání. Nakonec vše otočil a vyhrál 36 64 61. Další zápasy byly jednoznačné a tak kdo vsázel s námi, radoval se zhodnocením 267 %. Jinak jistota uplynulého týdne byl Ivan Dodig a Kevin Anderson. Měli výhodu domácího prostředí a tak vše zvládli. Oba triumfovali poprvné na okruhu ATP. Fed Cup nepřinesl překvapení a tak kdo dával Kvitovou se Šafářovou, musel slušně vydělat, protože Slovenky nebyly ve formě.

-

Weekend Tour Ticket 3

Author: TipArena Team

1295690841_ticket1-.png

Potřetí vám přinášíme další kolo víkendového tiketu, kde si můžete vybrat vhodné zápasy pro vaše tikety. Tiket sestavoval náš Expert team a berte ho jako doporučení od nich. Tentokrát to však všechno vyjde!!!!!!!!! Dávejte s námi

-

Free Smart Ticket pro fanoušky Tiparény

Author: ExpertTeam

1295690841_ticket1-.png

Speciální tiket pro nastávající členy TipArény, zkuste za rozumné peníze dát naše tipy, určitě se vám zadaří. Tiket vybral náš tým a doporučuje ho na dnešní sázku.

-

Weekend Tour Ticket 2

Author: TipArena Team

1295690841_ticket1-.png

Tak je to tu podruhé a přinášíme Vám dalíš kolo víkendového tiketu, kde si můžete vybrat vhodné zápasy pro vaše tikety. Tiket sestavoval náš Expert team a berte ho jako doporučení od nich.

-

Tentokrát se náš Expert nemýlil a užil si výhru

Author: TipArena Team

1293123403_Trophy_Gold.png

Na začátku roku jsme vám přinesli speciální článek o tom, že jeden z našich expertů přišel o poměrně nemalé peníze, díky velké smůle, ale přeci jen se na něj usmálo štěstí a dnes se nám v týmu pochlubil. Je škoda, že jsme vám tento tiket nemohli předat dříve, ale je nesmyslné vás zavalovat tikety co náš tým dává, možná o tom do budoucna popřemýšlíme, nicméně určitě by to nebylo zdarma, jelikož by to bylo celkem náročné na administrativu. Co chceme ale ukázat je to, že dokážeme trefovat nejen malé tikety ale i "sranda tikety" s poměrně velkou pravděpodobností.

-

Weekend Tour Ticket

Author: ExpertTeam

1295690841_ticket1-.png

Připravili jsme pro Vás speciální tiket na weekend, Vždy v pátek nebo v sobotu si bude moci tiket prohlédnout a rozhodnout se co si z něho vyberete sami, nebo si ho vsadíte celý. Zápasy jsou pěčlivě vabrány tak, aby procento úspěchu bylo co nejvyšší. Sledujte průběžně výsledky námi.

-

Vtipy o sázkách a hazardu na uvolnění

Author: TipArena Team

1295529032_6.png

Pobavte se nad vtipy, které jsme vám připravili. U sázek prožíváte spoustu stresu a napětí a je třeba se potom dobře uvolnit a naladit na výherní strunu. Do fitka, na masáž nebo do sauny vás asi zatím nevezmeme, nicméně potěšit vás můžeme alespoň dobro náladou. Taksi si počtěte a příjemnou zábavu...

-

Preview: Australian Men Singles ROUND 3

Author: TipArena Team

ausopen.jpg

Komentáře k zápasům třetího kola, připravili jsme si pro vás krátké komentáře tak, aby jste si mohli udělat obrázek o tom na co si dát pozor a jak to vidí naši experti. Kursy jsou bohužel malé a nebo neodpovídají takže pozor na to. V dalším pokračování se budeme také věnovat ženských dvouhrám....

-

Pozápasové reakce manažerů k aktuálnímu kolu anglické Premier League

Author: TipArena Team

1293123748_Soccer_Ball.png

Přinášíme vám pozápasové hodnocení aktuálního kola Premier League. Edina Džeka do základní sestavy ihned po přestupu. Bosenský útočník doplnil v útoku kapitána Téveze. Bude zajímavé sledovat, na jaké rozestavení italský manažer vsadí poté, co se uzdraví Balotelli. Manchester City nechal soupeře vstřelit první gól, Nenad Milijaš si zopakoval svůj zásah z výhry na Molineux. .....