logo

Co a kde sledovat

Co a kde sledovat

Zde si řekneme co by uživatel a člen TipAreny měl na stránkách sledovat a co by mu nemělo uniknout. Systém to není složitý, ale pro začátečníka to nemusí být jednoduché, takže proto tato malá nápověda pro přehlednost a orientaci na stránkách.

Tiket dne A ANALÝZY

V menu jsou položky ANALÝZY a TIKETY DNE pak pro registrované uživatele zvýrazněny. Tikety dne jsou nejdůležitější stránkou vůbec. Zde dostáváte k dispozici šanci vsadit si rovnou celý tiket, který je v TipAréně závazný a je měřitelným výsledkem našich i vašich úspěchů. Tiket dne je zpravidla generován během dne od 9:00 - 11:00 hod, pokud se však týká později hraných zápasů, tak se může v nabídce objevit kdykoliv později. Snažíme se o co nejbližší dopolední hodinu zveřejnění tak, abyste na sázku měli dost času a mohli si tiket vsadit. Po přihlášení vidíte nejnovější Tiket dne přímo na vlastní stránce, které říkáme Dashboard. Tiket je zde vystaven proto, aby jste ho nepřehlédli a měli ho na očích dokud se nevyhodnotí. Vyhodnocení bývá zpravidla ihned po zápase, případně u zápasů zámořských do 9:00 ráno, pokud zápas nesleduje některý z našich expertů. 

Tiket dne se skládá ze dvou a více analýz na konkrétní zápasy, které najdete také v položce Analýzy. Jsou zde i analýzy, které nezařazujeme!! na tiket dne, vzhledem k tomu, že se na těchto tipech TipArena Expert Team neshodl jednoznačně v plné míře. Proto Analýzy berte orientačně s tím, že pokud něco máte vsadit za velké peníze je to právě Tiket dne a ne samostatný tip na jeden zápas. Většina analýz (80%) je privátních, privátní analýzy jsou k dispozici obecným uživatelům TipAreny až po jejich vyhodnocení, případně vůbec. Je třeba se tedy logicky registrovat proto, abych dostával veškeré informace a zejména Tikety dne

POLOŽKY V MENU

Analýzy, které nejsou na tiketu dne, jsou doplňkové informace, které je třeba také ukazovat, protože nesou určitě dobrý potenciál pro vaše vědomosti a pokud něco analyzujeme je dobré naši práci zveřejnit. Analýzy píšou naši Experti a pokud se na sázce shodnou tak jako expert je u analýzy uváděno: ExpertTeam, tento zápas(analýza) je pak určitě přidán na tiket dne a zaručuje nejvyšší míru důvěry.

Ověřeno uživateli


Uživatelé, kteří se chtějí přesvědčit o správnosti, úspěšnosti a regulérnosti našich tipů mají možnost sledovat veřejné analýzy a ROI index, ale nejlepší bude se zaregistrovat a vyzkoušet vše na vlastní kůži. Nemá cenu spekulovat o tom, že ROI index mluví za vše a je ukazatelem naší úspěšnosti. Garantujeme vysokou úspěšnost a slušné zhodnocení našich tipů. ROI index zobrazujeme online na titulní stránce, tak aby vše bylo regulérně vidět i veřejným uživatelům a mohli si udělat obrázek o frekvenci sázek a situaci v klubu TipArena. 


Pokud chcete slyšet naše uživatele, kteří jsou členy TipAreny sledujte nás a jejich komentáře na www.facebook.com a ověřte si naše výsledky. 

VYHODNOCENÍ TIKETŮ

Vyhodnocení Tiketů dne najdete na stejnojmenné stránce s odkazem v menu. Zde si můžete filtrovat výpis tiketů dle libosti za různá období jako > tento měsíc, > minulý měsíc za posledních x dní atd nebo vše co bylo vsazeno. Uživatel tak má přehled o stavu k aktuálnímu období a může jej porovnávat dle potřeby. V tabulce jsou veškeré údaje o tiketu a jeho stavu. Tiket je NOVÝ pokud se ještě nezačal hrát nějaký ten zápas, poté má stav ČEKÁ SE pokud už je některý ze zápasů v běhu a pokud je u všech analýz (zápasů) vyhodnocen výsledek, je tiket UZAVŘENÝ. 

Výpis tiketů


nEJNOVĚJŠÍ INFO

Další, co může uživatel sledovat je "Nejnovější info", stránku kde redakce píše aktuální články a informace o sportovním dění. Také je zde publikován souhrn Tipovacího týdne a nejužitečnější informace pro Vás. Vše shrnuto a podáno sázkařskou formou tak, abyste se nenudili. Analýzy i články mohou obsahovat obrázky Videa i různé užitečné odkazy. Vše děláno na míru našim členům, tak aby si nemuseli informace hledat různě na stránkách a jiných serverech. 

MOBILNí web

Tiparéna je připravená pro mobilní Smartphony, takže ať jste kdekoliv, pokud máte iPhone nebo jiný Smartphone není problém se podívat na web a zjistit si naše tipy.
iphoneandroid 

OSTATNÍ

Live výsledky a videa můžete sledovat na našich odkazech na konci hlavního menu, veškeré online zápasy jsou zde k dispozici a sami si můžete navolit své vlastní, které chcete sledovat. Každý den pak můžete sledovat i zápasy na internetových kanálech živě přímo z TV přenosu. Doporučené připojení k internetu je 1,5 Mbit/s proto, aby byl obraz bez trhání a přerušení spojení.