logo

Jak to funguje

Zde vám přiblížíme, jak se zaregistrovat, jak si vybrat sázkovou kancelář, jak a kde co sledovat na tiparéně a jak počítáme ROI index, který nám ukazuje kolik jste s námi vydělali / prodělali. Pokud vás zajímá dané téma vyberte prosím odkaz pod obrázkem a nastudujte si dané údaje. 

Obecně lze říci, že je třeba se zaregistrovat na Tiparena.cz a vybrat si tak své členství, poté projít aktivačním procesem k prvnímu ostrému přihlášení. Dále budete moci sledovat veškeré Analýzy a Tikety dne, které vám nabízíme téměř každý den. Pokud chcete být v plusu a věříte nám, dáváte pouze podle našich Tiketů dne, které připravuje tým expertů. Takovéto tikety jsou započítávány do ROI indexu, který se aktualizuje po každém dokončeném Tiketu dne. 

O co nám jde je, abychom plnili roli experta a radili vám, které zápasy vybrat a vydělat na nich. Záleží nám na vašich penězích a záleží nám na tom, aby jste byli spokojeni s výdělkem, proto nám věřte a buďte trpělivý. Nicméně nečekejte, že sázet se bude každý den a vyhrávat se bude pokaždé. Nemáme patent na výsledky, ale díky našim zkušenostem to ve střednědobém horizontu s námi dokážete i vy. 

Pokud se s námi rozhodnete sázet a vyhrávat, je třeba si připravit nějakou tu hotovost a zřídit si účet u některých ze sázkovek. Doporučujeme si připravit cca 3.000 - 4.000,- Kč, které si na účet pošlete. Ty se vám časem zhodnotí, takže si je pak necháte vyplatit na účet nebo vyberete na pobočce. Důležité je si nemyslet, že si tam dám pár stovek a vydělám hned desetitisíce. Jednoduše doporučená sázka je 1000 Kč za tiket a kdo si může dovolit vsadit více, může. Poté se vám i rychleji vrátí poplatek za členství v našem klubu. Další informace se dovíte po rozkliknutí daných témat nebo nám napište přes webový kontaktní formulář.

Jak se registrovatJak vybrat sázkovkuCo a kde sledovatCo je ROI index

           REGISTRACE            |    JAK VYBRAT SÁZKOVKU    |       CO A KDE SLEDOVAT     |          CO JE ROI INDEX

Proces tipů a sázek


Ukázka z filmu o sázení: Maximální limit (2005)