logo

Analýzy

-

Hradecká/Hlaváčková - Dulghe / Rybar

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Česká dvojice hraje opravdu výborně a mají jedinečnou šanci postoupit dále. Rybarikova moc debla nehraje a bude nejslabším článkem v tomto duelu. Bookmakeri nám připravili hezky kurz.

-

Bopanna / Qureshi - M.Gonzalez / Nishikori

Expert: ExpertTeam (neurčeno)

Indové hráli včera fantasticky a jestliže podají podobný výkon, musí nesehranou dvojci M.Gonza/Nishi porazit ve dvou setech. Určitě to bude boj ale tady věřím na zkušenosti a ty Rohan a Aisam mají.

-

Hradecká/Hlaváčková - Kudrya/Woehr

Expert: Guru (neurčeno)

Češky si jdou pro výhru, tady není moc co řešit, němka nebude v deblu moc stíhat a holky jí budou brát servis. Náš pár je velmi zkušený a je tam super kurz.

-

Tsonga - I. Andreev

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Na RG se domácím hráčům poměrně daří narozdíl od českých borců. Tsonga je dalším adeptem na postup do dalšího kola. Hraje soustředěně a řekl bych ž enačasoval formu tak jak plánoval jelikož se miu předtím moc nedařilo a v 1Q toho moc nenahrál. Ted to ale vypadá na herní pohodu a přes Igora, který se spíš udržuje a nezlepšuje, projde 3:1 na sety

-

Lorenzi - Carreno Busta

Expert: ExpertTeam (neurčeno)

V italské Alessandrii moc italů na zisk titulu není, ale Paolo mezi ně patří. Sice má občas výkyvy, ale snad se mu bude proti španělákovi dařit. Busta hraje tak normál a zatím na formu Lorenziho nemůže mít, takže když Paolo podá soustředěný výkon jako třeba proti Nadalovi či Belluccimu jednoznačně mu dá na frak. Italové budu hodně fandit a chtějí od Lorenziho titul. Riziko je snad jen v počasí či zranění, ale to je asi vždy.

-

T. Bellucci - Seppi

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Brazilec se mi na antuce letos dost líbí a jelikož jako jeden z mála hráčů udělal seta na Djokiho věřím, že je ve skvělé formě o které se teď Seppimu může jen zdát. Ten se nerozehrál až natolik aby měl cit pro míč při rychlejších výměnách, jeho pohyb není úplně OK a tak v tomto duelu zvládne koncovky setů lépe Bellucci.

-

Gael Monfils - Rufin

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Monfils sice není úplně OK ale zahrál ted dobře a zas bude mít jako jeho kolegové na domácí půdě velkou podporu. Rufin je sice také frantík ale tomu asi kromě maminky nikdo moc fandit nebude. Jeho 253 pozici na ATP bych sice bral ale určitě by mi na Gaela nestačila. Hráč který hraje slušně Futures turnaje se bohužel nebude moci rovnat s hráčem Grand Slamového kalibru.

-

Lorenzi - Molteni

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Na první pohled možná vyrovnaný zápas, ale opak je pravdou. Podle mě tady bude mít navrch Paolo Lorenzi, který má mnohem lepší formu, hraje doma a Alessandrii tak nějak chtěl rozhodně hrát, když vypadl na RG. Molteni vyhrál z 6 zápasů jen jeden a pochybuju že by se s Lorenzim ted rozehrál. Jediné malé riziko e v tom že se Lorenzi ještě nesebral z prohry v kvalifikaci.

-

Volandri - Clement

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Clement už je bohužel spíše veterán a přesto že nehraje špatně tak jeho výkonnost ropzhodně klesla na minimum a už nemůže překvapit. Volandri naopak je hráčem antukářem, byť je to na Challengerech ale tam patří ke špičce. Jednoduše bez vyhranosti 3 sety jen tak Arnaud neudělá to je moje přesvědčení.

-

Viktor Troicki - Reister Julian

Expert: ExpertTeam (neurčeno)

Viktor Troicky si jde jednoznačně pro výhru, Julian nemá nahráno a to se mu na RG jednoznačně nevypaltí. Není tu co rezebírat!

-

FC Porto - Guimaraes

Expert: Guru (neurčeno)

Ze 26 vzájemných zápasů se radovalo 19x Porto 4x remíza a 3x Porto prohrálo. V tomto zápase je pro mě favoritem Porto mají kvalitnější mužstvo s Guimaraes mají lepší vzájemné zápasy a mají chuť získat další trofej a mít ''Tripple''. A mezi střelce by se mohl zapsat znova Falcao, uvdíme co nám zápas přinese každopádně pro mě tady zvítězí Porto.

-

Kukushkin - Brands

Expert: ExpertTeam (neurčeno)

Kukushkin by po tom co převáděl v Dusseldorfu porazit nevýrazného Brandse, moc se mi líbil na světovém poháru s Lindellem a i s dalšíma borcema, opravdu se zlepšil a bude mít teď formici.

-

Tsonga - Hájek

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Nechci hanit naše hráče, ale tady Honza Hájek má přetěžký los a musel by hrát životku aby dostal Tsongu na RG.

-

T. Schoorel - Aguilar

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Thomas pokračuje v slušných výkonech, dnes hraje proti čilanovi, který určitě hraje slušně a Thomase potrápí v evropě mu ale nedávám moc šancí, rozhodující míče bude z forehandové strany trestat Schoorel, který je levák a to bude Aguilarovi dělat problémy. Riziko vím jen v tom, že bude těžká antuka balony nebudou moc lítat.

-

Kukushkin - Lindell

Expert: Guru (neurčeno)

Švédsko má jednoho velkého loosera a tím je Lindell. Soderling a LIndell to je fakt velký rozdíl v týmu a Soderling si hraje na sebe, protože vím, že zbytek týmu je doslava marnej. Kazach porazil Qurreyho, když prohrával 36 04!!!Viděl jsem ho hrát a docela mu to tam padá. Lindell dostává velkou školu na tomhle mistrovství družstev. Riziko je, že dávat na Kazacha je ošidné, protože jsou to Boratovci, ale Kukushkin by měl potvrdit své kvality...

-

Falla - Rieschick

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Alejandro falla, by měl jít dále v kvalifikaci na RG, jeho soupeřovo jméno Rieschick se nejen blbě píše do pavouků ale také to není žádný antukář. Určitě ho nebudeme podcenovat ale kvality Fally jsou úplně někde jinde, pokud bude rát soustředěně neměl by ztratit ani set. Kolumbijce tedy vidím v dalším kole kvaldy a tak dávám 1, Rizik může být podcenění soupeře a super servis němce.

-

I.Minar - S. Decoud

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Český tenista, jenž v sobotu oslaví 27. narozeniny, na úvod otočil utkání s Kazachem Jurijem Ščukinem a chystá se na levorukého Argentince Sebastiana Decouda, kterému se letos příliš nedaří.

-

T. Schoorel - Guccione

Expert: Guru (neurčeno)

Začíná tenisová Paříž. Schoorel je to nejlepší z kvalifikace a na úvod ho čeká Australan Guccione, který antuku vůbec nehraje.Tady to vidím na hladký průběh a postup Schoorela, který se dobře připravil na antukovou sezónu na Challengerech v Itálii, kde vyhrál Neapol. Guccione je nebezpečný zejména na hardcourt a clay ve výměnách nemůže stačit. Riziko vidím, že Guccione bude neskutečně servírovat

-

Rosol - Romboli

Expert: Guru (neurčeno)

Rosol vyhrál velký Challengerech v Praze a tak forma určitě je. Jede si do Paříže pro dobrý výsledek. Romboli by neměl být problém, zejména když je to Jihoameričan, který musí mít problémy s adaptací v Evropě. Věřím Rosimu jako vždycky.I bookmakeři ho silně favorizují a já nejsem jiného názoru. Riziko je, že Romboli bude hrát životní zápas....

-

Česko - Švédsko

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Tak dneska na to naši kluci skočí a věřím, že vyhrajeme a není to jen pocit, i statistiky mluví pro nás. každopádně budu opatrnější a říkám, že určitě neprohrajeme na 60minut. Celé mužstvo je v pohodě, protředí u Slováků nám vyhovuje, i někteří Slováci nám snad fandí a tak to bude pro Švédy velký oříšek, jak vlastně na nás.

-

Dodig - De Voest

Expert: Guru (neurčeno)

To j e za barák. De Voest na antuce nemůže hrát, Dodig to je hráč,který má na TOP20!!! Je doma, nic jiného než postup Chorvata nejde vidět. Utkání se hraje až dnes, protože De Voest hrál v neděli v Savanah debla, proto si může vzít středu, když hrál na jiném kontinentu. Riziko,že se Dodig zraní ...

-

Česko - Slovensko

Expert: Standa (neurčeno)

Dneska bude na Slovensku hodně smutno, protože domácí hráči tlak neustojí a naopak naši si zajistí čtvrfinále. Statistiky vzájemných zápasů na MS jsou jednoznačně na naší straně, současná forma a hlavně psychická pohoda toto podpoří. Nemyslím si, že by naši Slovákům chtěli nějak vyjít vstříc i vzhledem k tomu, že Rusko musí v dalším zápase proti nám hrát rovněž nadoraz a dnešní naše prohra by nám cestu mezi 8 mohla ještě trochu zkomplikovat.

-

F. Gonzalez - Lacko

Expert: ExpertTeam (neurčeno)

Fernando podle mě vyhraje celý Prague Open, takže Lacko i když je dobrým hráčem a nebude to pro Fernanda jednoduché tak ho prostě poradí díky svým antukovým kvalitám.

-

Lucie Hradecká - Minella

Expert: Guru (neurčeno)

Hradecká je jasnou favoritkou na titul v Praze.Minella nebude problém, Luxemburčanka může hrát uvolněně na centr kurtu na pražské Štvanici. Lucka je hráčka, která možná má na TOP30. Nic jiného než postup Lucky do sefiminále nevidím. Riziko je, že na Lucku je obrovský tlak,ale ona to zvládá...

-

Česko - Lotyšsko

Expert: ExpertTeam (neurčeno)

Naši si s Lotyšskem poradí, sice každý tuší problémy ale Slováci taky byli trochu nervozní ale pak to dali. My to budeme mít stejně s tím že budeme stále ve vedení.

-

Bayern Mnichov - Schalke 04

Expert: ExpertTeam (neurčeno)

Bayernu se vrátil Robben, Shalke ještě nebude hrát naplno díky Lize mistrů, která pro ně má ještě smysl. Bayern - Schalke nejspíš roztřílí 3-1.

-

Radek Štěpánek - D. Brown

Expert: ExpertTeam (neurčeno)

adek Štěpánek zvládl na turnaji v Mnichově svůj úvodní zápas. S Kazachem Golubjovem sice ztratil set, za hodinu a tři čtvrtě ale zvítězil 6-1 4-6 a 6-3. V dalším kole ho čeká němec D. Brown jamajčan s německým pasem. Tady by měl Radek úřadovat......

-

Albert Montanes - Berrer

Expert: Standa (neurčeno)

Albert Montanes sice prohrává na vzájmené zápasy 0:1, al ebyl to zápas na trávě v roce 2006. Ted se hraje na jeho povrchu a španěl bude na antuce tlačit Berrera lifty do defenzívy a projde do dalšího kola. Němec je spíše specialista na tvrdé povrchy, na antuce toho letos mnoho neodehrál.

-

Frederico Gil - F.Cipolla

Expert: Standa (neurčeno)

Gil minulý týden prohrál s Ivo Minářem, ale to se šetřil na tento domácí turnaj.Ve vzájemném duelu před 14 dny v Monte Carlu vyhrál Gil 6:1 6:3 a věřím, že se mu podaří zvítězit i dnes.

-

Andujar - Falla

Expert: Standa (neurčeno)

Španěl se dostal do obrovské formy, když vyhrál turnaj v Casablance a minulý týden padl až po boji s Almagrem. Falla letos paběrkuje a je spíše specialistou na tvrdé povrchy, vzájemný duel v roce 2006 na antuce prohrál a stejně tomu bude i dnes.