logo

Analýzy

-

Murray - Isner

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Tak Andy Murray nejspíše vyhraje celé US Open, nikdo o něm moc nemluví ale já jsem stejného názoru jako John McEnroe, který to tvrdil už od začátku. Murray má však v prvních kolech vždy problémy a když to přežije tak vyhrává. Isner mu nebude překážkou i když jeh servis je prostě to nejlepší co může být, kdyby ho měl Fedák, byly by no. 1 do 50ti. :-)

-

Andy Roddick - David Ferrer

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Andy by měl potvrdit to že doma hraje opravdu nejlépe, podle mě má teď velkou chuť hrát a Ferrer s výměnami asi nebude stačit, kompletní tlak do backhandu a servis Andyho podle mě budou účinnou zbraní v tomto duelu, Andy vede 3-1 v prvním a bude dále brát soupeřovi serv.

-

Mayer Leonardo - M. Zverev

Expert: PokerMan (neurčeno)

Tak včera sledovaný zápas Golubev - Zverev byl namazaný a jak jsem to tak sledoval, Zverev nemůže Leonarda porazit, nemá čím, Golubev se jen vyházel, přijel si pro peníze a jel zase do zapadákova jménem Kazachstán. Mayer není úplatný a podává slušné výkony a to bude naprosto stačit.

-

T. Schoorel - Axel Michon

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Schoorel je adept na semifinalistu, takže by v prvním kole neměl zaváhat a vyhrát. Michon není hráčem, který by ho měl ohrozit a v domácím prostředí věřím více Thomasovi, který umí i vyhrávat celé turnaje.

-

Feliciano Lopez - T. Ito

Expert: PokerMan (neurčeno)

Feliciano by v tomto zápase neměl zaváhat a potvrdit roli favorita. Udajně trénuje už od soboty a připravuje se na svůj první zápas. Ito nehraje špatně, ale kvality servisu budou rozhodující a tak jaksi bude hrát druhé housle

-

Tsonga - Alex Bogomolov

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Tsonga nemůže prohrát s Bogomolovem to by to musela být skreč, nebo opravdu nevím, tohle vidím jako tutovku a podle mě jednoznačný rozdíl třídy. Alex nemůže vydržet tlak na servu od hráče typu Tsonga.

-

Potito Starace - Huta Galung

Expert: Standa (neurčeno)

Domácí zkušený, ostřílený borec, který jen tak v Itálii nezklame. Huta Galung je sice nepříjemný, ale tady v rozhodujících míčích bude mít na vrch Potito. Předchozí zápasy zahrál Starace bravujně a dnes bude pokračovat s další domácí podporou.

-

Novak Djokovič - Cilic

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Djokovič si nemůže dovolit prohrát a myslím, že to bude sice vyrovnané ale v záveru setů to Djokovič zase zvládne.

-

Isner - Baghdatis

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Baghdatis prohrál jednoznačně s Youngem,který sice hraje dobtře, ale stále je to průměrný tenis. Isner si musí s nedisciplinovaným Marcosem poradit.

-

Tomic - Y. H. Lu

Expert: PokerMan (neurčeno)

Bernard Tomič sice od DC nehrál nějak závratně, ale mám informace o tom, že trénuje na dvorcích v Montrealu od čtvrtka a důkladně se připavuje. Lu nemá na hardu moc nahráno, jeho prohra v kvalifikaci sice byla vypuštěním, ale na skvělého Tomiče mít nebude.

-

Knowles / Malisse - Devvarman / Huey

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Je to sice debl, ale Knowles a Malisse jsou zkušenější hráči a tak asiaté by neměli překvapit.

-

Eric Prodon - Gensse

Expert: ExpertTeam (neurčeno)

Ve Francouzském derby by měl zvítězit Eric, nejen že hraje více suveréně, ale je tenisovější a přeci už jen něco někdy uhrál. Gensee je jen náhodář co tam měl dobrý los.

-

Eric Prodon - T. Nieminem

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Podle mě velká tutovka. Oba jráče jsme viděl na živo a je to velký rozdíl dvou tříd. Eric má nakročeno do finále a myslím si že vše využije ve svůj prospěch. Timo je sice domácí ale na tohle prostě nemá.

-

Kubot - Clement

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Kubot prošel celkem hezky kvalifikací,je to deblový hráč a aktuálně velmi slušný singlista tak vidím jeho výhru nad Clementem, který už patří do veteránů je pro Lukáše porazitelný. Kubot si bude hezky chodit na síť a má prostě větší motivaci a sebedůvěru. Navíc se zlepšil v úderech díky našemu kouči.

-

Bautista Agut - Broady

Expert: Guru (neurčeno)

Bautista ačkoliv Španěl, hraje líp na tvrdým povrchu. Včera se krásně rozehrál na trávě s Lojdou a dnes ho čeká další lehká práce Broady. Ten porazil Di Maura po boji. Di Maura bych porazil na trávě snad i já, samozřejmě antuka je jeho , tam bych možná neudělal ani game.Tenhle zápas patří na tiket zcela určitě. Bautista postoupí přes Broadyho, kterému je pouze 17!!!Riziko vidím, že je Broady doma, ale to nehraje roli , jelikož je to Wimbledon.....

-

Ryan Harrison - Rochette

Expert: Guru (neurčeno)

Ryan Harrison se včera nadřel přes Warda. Tak snad se rozehrál a bude to jenom lepší. Rochette je příjemný los a Harrison zřejmě potvrdí své kvality. Koučuje ho Martin Damm, který to na trávě dost uměl.Rochette je ve druhém kole, protože měl soupeře, který na trávě nehraje a tím je Sousa.Riziko je , že Harrison není pro mě až tak stabilní hráč

-

Ramos Vinolas - Comporto

Expert: Guru (neurčeno)

Španěl se rozhodl radši hrát antuku v Miláně než Wimbledon. Ramos Vinolas na antuce je hodně nebezpečný a s domácím Comportem je velkým favoritem. Comporto startuje na divokou kartu a Challenger hraje poprvé v životě. No tady není o čem. Ramos vyhraje hladce.Riziko je, že Comporto hraje doma, ale ne na centrálním kurtu, takže se nemůže vyhecovat k lepšímu výkonu..

-

I. Navarro - Romboli

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Tento zápas je bez hloubější analýzy. Obecně první kolo kvalifikace na Wimbledon je vybráno tak, že jedinci, kteří nehráli trávu a nebo na ní vůbec hrát neumí získali zdatné borce, kteří jsou na trávě rozehraní a měli výsledky. Není to třeba moc rozebírat jelikož jsou zápasy jednoznačné.

-

Kevin Anderson - Donald Young

Expert: Standa (neurčeno)

Anderson hraje na svém povrchu s velkou chutí, včera vyřadil Karloviče a Donalda si dá dnes také. Poslední 3 zápasy vyhrál a na trávě nemá moc černoušek o nabídnout. Pokud bude chtít Kevin vyhrát vyhraje!

-

Troicki - I. Andreev

Expert: Standa (neurčeno)

Troicki hraje výborně, po dobré antukové sezoně zvládl i přechod na trávu a zvítězí i dnes nad nevýrazným antukářem Andreevem.

-

Lucie Hradecká - Foretz

Expert: Guru (neurčeno)

Lucka hraje v Nottinghamu a je nasazená jako č.2.Foretz jí nemá čím porazit a vzájemné zápasy jsou jasně pro LUcku. Nevidím nic jiného než postup Lucky. Riziko je, že Hradecká hraje první zápas na trávě v letošní sezóně , ale přesto si poradí s podprůměrnou Foretz

-

F. Mayer - D. Brown

Expert: Guru (neurčeno)

Florian by se neměl nechat zastínit nevýrazným, přesto nebezpečným Brownem. Dustin hraje na rychlém asi lépe, ale stejně tak jeho dvojnásobný přemožitel Mayer. Jsou to dva němci v anglii takže to bude působit vyrovnaně. Nicméně vyhraje Florian, jelikož je současnou německou jedničkou a asi se nenechá zastínit hráčem nad ATP 100.

-

Rafael Nadal - Murray

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Tento zápas byl tiparenou predikován a už je to tady. Rafael se zápas od zápasu zlepšuje, jeho sebedůvěra určitě roste a na antuce ho zatím porazil jen Djoki. Murray, přestože hrál a bojoval do posledního míčku má bohužel jen malé šance na úspěch.

-

Radek Štěpánek - Schukin

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Tady není o čem diskutovat Youzhny to prodal Schukinovi a ten na Radka jasně nemá, jelikož Radek je ted někde jinde a výhrou nad Seppim to potvrdil. Podle mě vyhraje celej Prostějov a je tam i jeho motivace na rodných kurtech uspět.

-

Radek Štěpánek - Seppi

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Tak Radek se včera předvedl v souboji s Lukášem Rosolem a byl lepším hráčem, Rosol více chyboval a Radek přechodem na síť soupeře rozhazoval a zkracoval mu čas na přípravu úderu. To bude dělat problémy právě Seppimu, který je velmi dobrým antukářem. Já ale věřím, že doma v Prostějově, kde Radek zná každý milimetr a centr je spíše tvrdým povrchem, vyhraje. ..

-

Bachinger Mathias - Alex Kuznetsov

Expert: Standa (neurčeno)

Němec bude těžit ze svého skvělého servisu, což potvrdil i v prvním kole hladkou výhrou nad japoncem Sugitou. Kuznetsov se trápil a prošel do dalšího kola jen díky zranění soupeře.

-

Kavčič - Trujillo-Soler

Expert: ExpertTeam (neurčeno)

Kavcic to nebude mít lehké, ale podle mě je téměř doma a rozhodně má více turnajových zkušeností než Trujillo, myslím, že mu zápas sedne a pokud bude hrát jako s Dancevicem, který je velkým překvapením letos na antuce, nemůže prohrát.

-

Ramos Vinolas - E. Korolev

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Korolev není přímo atukářem, má toho nahráno tak 1/3 toho co Ramos a to bude v Prostějově na těžkých kurtech hrát svou roli. Díky skvělému výkonu na RG a včera proti Luovi mě Ramos přesvědčuje, že má na to jít do semi a dál. Korolev by byl velkým překvapením.

-

Mayer Leonardo - Sijsling

Expert: Blueshooter (neurčeno)

Mayer předvedl skvělou formu na RG, kde hrál opravdu famózně (vyhrál 5 utkání v řadě) a bude vše chtít zúročit na tomto turnaji. Holanďan Sisjsling teď nemá nahráno, co hrál tak prohrál a tady asi není o čem diskutovat, jedná věc by mohla být rizikem a to, že Mayer je unaven po RG, každopádně sem do Furthu ani jezdit nemusel, ale asi chtěl. Takže o motivaci je postaráno.

-

Hájek - M.Russel

Expert: ExpertTeam (neurčeno)

Nejde říci, že by měl Jan Hájek nějakou svělou formu, přesto si myslím, že jako vítěz minulého ročníku bude i letos připraven obhajovat. Turnaj v Prostějově je však velmi "nadupaný" a začínají tam jezdit opravdová esa, jako Seppi, Robredo, Volandri, Berloq a dokonce i exotický hráč LU se přijel podívat.